پودر روتارين قائم دارو براي درمان سرفه و باز كردن صدا

آثار فارماكولوژيك پودر روتارين قائم دارو

فلاونوئيدهاي موجود در اين محصول داراي اثر ضد التهابي بوده و تسكين دهنده التهابات تارهاي صوتي، گلو، سرفه و سينه درد مي باشد. همچنين تركيبات موسيلاژي گياهان موجود در پودر روتارين قائم دارو با داشتن خاصيت التيام بخشي، محافظت كنندگي و نرم كنندگي و كاهنده تحريكات مخاط اثر خود را مي گذارد و در مداواي سرفه، برطرف كردن گرفتگي و خشونت صدا موثر خواهد بود. اثر درماني مواد موثره موجود در اين فرآورده در رفع لانژيت و التهاب حلق به علت وجود سينئول است كه اثر ميكروب كشي و خلط آوري دارد. همچنين در درمان اختلالات تنفسي، درمان تنگي نفس و سرفه مزمن نقش دارد.

براي رفع گرفتگي صدا مي توان از روش هاي مختلفي استفاده كرد. توصيه هايي در اين رابطه به شرح زير مي باشد:

اگر گرفتگي از سرماخوردگي باشد، با بستن شال گردن، ناحيه گلو را گرم نگاه داريد تا زودتر بهبود پيدا كند. تا حد امكان در اماكن بسيار سرد، خشك، بدون رطوبت كافي و دود گرفته خودداري كنيد. استفاده از دستگاه بخور در اتاق به نرم شدن تارهاي صوتي و حنجره كمك مي كند. از مكان هاي آلوده به دود سيگار، گرد و خاك، مواد شيميايي و مانند اين دور شويد. همه آنها جلوي استراحت تارها و بهبود آن را مي گيرد. اگر نمي توانيد از صاف كردن صدايتان جلوگيري كنيد، حداقل مدام آن را تكرار نكنيد. سرفه كردن يا صاف كردن صدا و گلو، زمان بهبود و درمان تارها را افزايش مي دهد.

روتارین | پودر بازکننده صدای روتارین | پودر روتارین قائم دارو

روش مصرف روتارين

يك ساشه را باز كرده محتويات آن را در يك استكان آب جوش ريخته و ۳ دقيقه بعد ميل شود. مصرف اين فرآورده براي سخنرانان ۳۰ دقيقه قبل از سخنراني مي باشد.

پودر روتارين قائم دارو مفيد براي تارهاي صوتي، باز كننده صدا، درمان كننده عفونت گلو و التهابات سينه و ريه مي باشد. اين محصول از بذر گياه كيدونيا ابلانگا گرفته شده است.

ويژگي هاي پودر روتارين قائم دارو

✅ التيام بخش و نرم كننده مخاط تنفسي و رفع گرفتگي و خشونت صدا

✅ درمان اختلالات تنفسي و تنگي نفس و سرفه مزمن

✅ درمان كننده عفونت گلو، التهابات سينه و ريه

✅ مفيد براي تارهاي صوتي و باز كننده صدا

✅ رفع لارنژيت و التهاب حلق

پودر روتارين قائم دارو، دارويي براي باز شدن تارهاي صوتي

پودر روتارين دارويي است كه از آن براي بهبود تارهاي صوتي، باز شدن صدا، درمان عفونت هاي گلو و التهابات سينه و ريه استفاده مي شود. روتارين، بذر گياه كيدونيا ابلانگا مي باشد.


جهت خريد پودر روتارين به فروشگاه آنلاين پاك تن طب مراجعه نماييد. 

نوشته شده توسط نيوشانيك | ۸ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۰۸:۱۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |