همه چيز در مورد حقيقت و دروغ دمنوش هاي نيوشا

اين روزها در فضاي مجازي تبليغات مختلفي درباره لاغر شدن مي‌بينيم. از تبليغ لاغري با فكر كردن گرفته تا تبليغ انواع رژيم‌ها و باشگاه‌هاي لاغري. اما چيزي كه پديده‌اي نوظهور در عرصه تبليغات مرتبط با لاغري است دمنوش‌هايي است كه ادعا مي‌شود مي‌توانند لاغر كنند. در اين مطلب اين موضوع را بررسي خواهيم كرد.

دمنوش لاغري نيوشا، از تبليغات تا واقعيت

دمنوش لاغري نيوشا

 تمام افرادي كه با استفاده از دمنوش‌هاي نيوشا به تناسب اندام رسيده‌اند و تعداد آن‌ها نيز زياد است، همگي دستورالعمل‌ها را تماماً رعايت كرده‌اند 

دمنوش‌ها ريشه در طب سنتي دارند:

دمنوش به نوشيدني اطلاق مي‌شود كه عصاره اثربخش آن كه محلول در آب است، توسط آب جوش حل شده و به درون آب منتقل مي‌شود و فرد با نوشيدن آن مي‌تواند از اثرات مفيد آن گياه بهره گيرد. در طب سنتي ما ايرانيان كه بسيار ريشه‌دار و قوي بوده و پايه بسياري از داروهاي امروزي و تحقيقات علمي دنيا است از گياهان مختلفي براي امراض گوناگون استفاده مي‌شود. روش‌هاي مختلفي براي استخراج ماده موثر يك گياه در طب سنتي وجود دارد كه يكي از راه‌هاي بسيار پر استفاده استفاده از آب است كه دمنوش، مايع حاصل از اين روش است.

نيوشا، شركتي با پيشينه قوي و اصل و نسب ‌دار:

نيوشا شركتي است با سابقه طولاني در زمينه توليد و بسته‌بندي انواع چاي كه در راستاي حركت براساس نيازهاي مشتريان در هزاره سوم، به صورت جدي توليد و بسته‌بندي چاي‌هاي طعم‌دار، دمنوش‌هاي گياهي طبيعي و پودرهاي قهوه فوري را آغاز كرده است.

دمنوش‌هاي نيوشا، تحفه‌اي از طبيعت:

محصولات توليدي شركت نيوشا تماماً طبيعي بوده و دوز مصرف آن‌ها براي يك بار استفاده از هر تي‌بگ تنظيم شده است. اين شركت توانسته است در هر تي‌بگ توليدي خود قسمتي از طبيعت سخاوتمند را براي مصرف‌كنندگان خود به ارمغان آورد.

كيفيت دمنوش‌هاي نيوشا:

نيوشا، تمامي گياهان مورد استفاده خود را از باكيفيت‌ترين تامين‌كنندگان خريداري كرده و در خط توليد خود مورد مصرف قرار مي‌دهد. همچنين اين شركت داراي مزرعه چاي اختصاصي در بهترين نقطه كشور از لحاظ قابليت كشت چاي بوده و قسمت اعظمي از چاي مصرفي را با شعار "از خاك تا خانه" توليد مي‌كند. كليه توليدات اين شركت فاقد هرگونه اسانس و رنگ مصنوعي بوده و در بعضي از محصولات عصاره خالص گياه از طريق روش‌هاي پيشرفته جداسازي و روي گياه چاي پوشش‌دهي شده‌اند. همچنين تمامي توليدات اين شركت قبل از ارائه به بازار توسط تكنولوژي پيشرفته پرتودهي، از وجود هرگونه آلودگي احتمالي پاك مي‌شوند.

محصولات نيوشا چه مجوزهايي دارند؟

محصولات نيوشا داراي علامت استاندارد به شماره 9050012941، مجوز از وزارت بهداشت و اداره نظارت بر مواد غذايي به شماره 1621920، پروانه بهره‌برداري از وزارت صنعت معدن و تجارت به شماره 102880، پروانه كسب بازاريابي شبكه‌اي به شماره 426924780 است.

آيا نيوشا محصولي به نام دمنوش لاغري دارد؟

خير، نيوشا محصولي به نام دمنوش لاغري نيوشا ندارد. دمنوش‌هاي نيوشا هر كدام خواصي دارند كه مشخص بوده و جزو خواص ذاتي گياهي است كه به عنوان دمنوش در حال عرضه است. بعضي از دمنوش‌ها خاصيت بالا بردن متابوليسم بدن و چربي‌سوزي دارند. بعضي ديگر خاصيت آرامش بخش و ضد استرس و پرخوري عصبي دارند. برخي موجب كاهش اشتها مي‌شوند و الي آخر. فروشندگان نيوشا آموزش مي‌بينند تا چطور تركيبي از اين دمنوش‌ها را به افرادي كه دچار اضافه وزن هستند پيشنهاد دهند تا بتوانند به كاهش وزن آن‌هاكمك كنند.

تبليغات مبني بر لاغركنندگي دمنوش‌هاي نيوشا بر چه اساسي است؟

تبليغاتي كه در زمينه خواص دمنوش نيوشا براي لاغري انجام مي‌شود عموماً بر دو اساس استوار است. اول خاصيت ذاتي گياهاني كه در دمنوش‌ها استفاده مي‌شوند كه قبلاً ذكر شد. دوم نتايجي كه مصرف‌كنندگان اين دمنوش‌ها كسب كرده و رضايت خود را به نحوي انتشار داده‌اند.

چرا دمنوش‌هاي نيوشا در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها يافت نمي‌شود؟

نيوشا شركتي است كه محصولاتش را صرفاً از طريق شبكه فروش منحصر به فرد خود عرضه مي‌كند. اين شبكه شامل هزاران بازارياب آموزش ديده‌اي است كه مشتريان‌شان را مي‌شناسند و به آن‌ها متعهد و پاسخگو هستند. از آنجا كه محصولات اين شركت تماماً سلامت محور هستند، سياست شركت نيوشا مبني بر اين است كه محصولات صرفاً با انجام مشاوره توسط فرد آموزش‌ديده به فروش برسد نه به صورت صامت در قفسه‌هاي فروشگاه تا در صورت بروز هرگونه اشكال يا داشتن هرگونه سوال، خريدار بتواند مشكل را از شخص بازارياب پيگيري كند. همچنين طبق قوانين وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره فعاليت شركت‌هاي بازاريابي شبكه‌اي، اين شركت‌ها ملزم به عدم فروش محصولاتشان از طريق فروشگاه‌هاي فيزيكي هستند.

آيا شركت نيوشا براي لاغر شدن افراد تضمين مي‌دهد؟

محمد مكابر، كارشناس علوم و صنايع غذايي و نماينده مستقل فروش نيوشا در پاسخ به اين سوال مي‌گويد:

تضمين دادن براي محصولي كه جنبه سلامتي دارد، صرفاً فريب تبليغاتي است. چرا كه  قسمتي از اثربخشي همه محصولات سلامتي متعلق به درمانگر است، قسمتي متعلق به ماده درماني و قسمت بزرگي متعلق به شخص درمان‌شونده. حتي در مواردي كه بهترين پزشكان، عمل جراحي را با بهترين تجهيزات و به صورت فوق‌العاده موفق انجام مي‌دهند، اين مراقبت‌هاي پس از عمل درمان‌شونده است كه تكميل‌كننده درمان قطعي او است و در صورت عدم رعايت، كل روند درمان را با شكست مواجه خواهد كرد.

در مبحث لاغر شدن اين موضوع بسيار پر رنگ‌تر ظاهر مي‌شود. چراكه لاغر شدن يك پروسه زمان‌بر است و نياز به روحيه‌اي خستگي ناپذير و اراده‌اي محكم دارد. ماده موثر جهت افزايش سوخت‌و ساز بدن در برخي دمنوش‌هاي نيوشا موجود است؛ اما اينكه نظم در مصرف رعايت شود؛ ذهنيت مثبت نسبت به كاهش وزن وجود داشته باشد و به دستورالعمل‌هاي ارائه شده هنگام عرضه اين دمنوش‌ها عمل شود موضوعي است كه كاملاً به فرد متقاضي لاغري با دمنوش بستگي دارد تا آنجا كه مي توان گفت:

تمام افرادي كه با استفاده از دمنوش‌هاي نيوشا به تناسب اندام رسيده‌اند و تعداد آن‌ها نيز زياد است، همگي دستورالعمل‌ها را تماماً رعايت كرده‌اند.

نتايجي كه مصرف‌كنندگان دمنوش نيوشا براي لاغر شدن گرفته‌اند چگونه بوده است؟

اگر گريزي به صفحات مجازي خصوصاً اينستاگرام بزنيد و نيوشا را جستجو كنيد با تصاويري مواجه مي‌شويد كه نمايش‌دهنده قبل و بعد از استفاده از دمنوش‌هاي نيوشا است. در حال حاضر نيز بازاريابان كاملاً اين موضوع را حس مي‌كنند كه اكثر مشتريان جديد آن‌ها كساني هستند كه توسط افرادي معرفي شده‌اند كه از استفاده كردن از دمنوش‌هاي نيوشا رضايت داشته‌اند و اين خود نشان‌دهنده افزايش اقبال عمومي نسبت به مصرف دمنوش‌هايي است كه حداقل فايده آن‌ها رساندن تركيبات طبيعي و سلامت‌آفرين به بدن آنها است. امروزه تمام كساني كه به اين ايمان رسيده‌اند كه پيشگيري به مراتب بهتر، كم هزينه‌تر و راحت‌تر از درمان است تلاش مي‌كنند به طبيعت روي آورده و يكي از گزينه‌هاي حتمي آنان استفاده از دمنوش است.

چگونه مي توان دمنوش نيوشا را براي لاغر شدن سفارش داد؟

اگر تصميم خود را براي استفاده از دمنوش‌هاي نيوشا گرفته‌ايد بايد بدانيد كه سفارش دادن آن‌ها به راحتي نوشيدن يك فنجان دمنوش است!

كافي است سري به وب‌سايت http://paktanteb.com بزنيد و فرم مشاوره دمنوش لاغري نيوشا را در اين وب‌سايت پر كنيد.

نوشته شده توسط نيوشانيك | ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴:۴۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |