همه چيز در مورد حقيقت و دروغ دمنوش هاي نيوشا

اين روزها در فضاي مجازي تبليغات مختلفي درباره لاغر شدن مي‌بينيم. از تبليغ لاغري با فكر كردن گرفته تا تبليغ انواع رژيم‌ها و باشگاه‌هاي لاغري. اما چيزي كه پديده‌اي نوظهور در عرصه تبليغات مرتبط با لاغري است دمنوش‌هايي است كه ادعا مي‌شود مي‌توانند لاغر كنند. در اين مطلب اين موضوع را بررسي خواهيم كرد.

دمنوش لاغري نيوشا، از تبليغات تا واقعيت

دمنوش لاغري نيوشا

 تمام افرادي كه با استفاده از دمنوش‌هاي نيوشا به تناسب اندام رسيده‌اند و تعداد آن‌ها نيز زياد است، همگي دستورالعمل‌ها را تماماً رعايت كرده‌اند 

دمنوش‌ها ريشه در طب سنتي دارند:

دمنوش به نوشيدني اطلاق مي‌شود كه عصاره اثربخش آن كه محلول در آب است، توسط آب جوش حل شده و به درون آب منتقل مي‌شود و فرد با نوشيدن آن مي‌تواند از اثرات مفيد آن گياه بهره گيرد. در طب سنتي ما ايرانيان كه بسيار ريشه‌دار و قوي بوده و پايه بسياري از داروهاي امروزي و تحقيقات علمي دنيا است از گياهان مختلفي براي امراض گوناگون استفاده مي‌شود. روش‌هاي مختلفي براي استخراج ماده موثر يك گياه در طب سنتي وجود دارد كه يكي از راه‌هاي بسيار پر استفاده استفاده از آب است كه دمنوش، مايع حاصل از اين روش است.

نيوشا، شركتي با پيشينه قوي و اصل و نسب ‌دار:

نيوشا شركتي است با سابقه طولاني در زمينه توليد و بسته‌بندي انواع چاي كه در راستاي حركت براساس نيازهاي مشتريان در هزاره سوم، به صورت جدي توليد و بسته‌بندي چاي‌هاي طعم‌دار، دمنوش‌هاي گياهي طبيعي و پودرهاي قهوه فوري را آغاز كرده است.

دمنوش‌هاي نيوشا، تحفه‌اي از طبيعت:

محصولات توليدي شركت نيوشا تماماً طبيعي بوده و دوز مصرف آن‌ها براي يك بار استفاده از هر تي‌بگ تنظيم شده است. اين شركت توانسته است در هر تي‌بگ توليدي خود قسمتي از طبيعت سخاوتمند را براي مصرف‌كنندگان خود به ارمغان آورد.

كيفيت دمنوش‌هاي نيوشا:

نيوشا، تمامي گياهان مورد استفاده خود را از باكيفيت‌ترين تامين‌كنندگان خريداري كرده و در خط توليد خود مورد مصرف قرار مي‌دهد. همچنين اين شركت داراي مزرعه چاي اختصاصي در بهترين نقطه كشور از لحاظ قابليت كشت چاي بوده و قسمت اعظمي از چاي مصرفي را با شعار "از خاك تا خانه" توليد مي‌كند. كليه توليدات اين شركت فاقد هرگونه اسانس و رنگ مصنوعي بوده و در بعضي از محصولات عصاره خالص گياه از طريق روش‌هاي پيشرفته جداسازي و روي گياه چاي پوشش‌دهي شده‌اند. همچنين تمامي توليدات اين شركت قبل از ارائه به بازار توسط تكنولوژي پيشرفته پرتودهي، از وجود هرگونه آلودگي احتمالي پاك مي‌شوند.

محصولات نيوشا چه مجوزهايي دارند؟

محصولات نيوشا داراي علامت استاندارد به شماره 9050012941، مجوز از وزارت بهداشت و اداره نظارت بر مواد غذايي به شماره 1621920، پروانه بهره‌برداري از وزارت صنعت معدن و تجارت به شماره 102880، پروانه كسب بازاريابي شبكه‌اي به شماره 426924780 است.

آيا نيوشا محصولي به نام دمنوش لاغري دارد؟

خير، نيوشا محصولي به نام دمنوش لاغري نيوشا ندارد. دمنوش‌هاي نيوشا هر كدام خواصي دارند كه مشخص بوده و جزو خواص ذاتي گياهي است كه به عنوان دمنوش در حال عرضه است. بعضي از دمنوش‌ها خاصيت بالا بردن متابوليسم بدن و چربي‌سوزي دارند. بعضي ديگر خاصيت آرامش بخش و ضد استرس و پرخوري عصبي دارند. برخي موجب كاهش اشتها مي‌شوند و الي آخر. فروشندگان نيوشا آموزش مي‌بينند تا چطور تركيبي از اين دمنوش‌ها را به افرادي كه دچار اضافه وزن هستند پيشنهاد دهند تا بتوانند به كاهش وزن آن‌هاكمك كنند.

تبليغات مبني بر لاغركنندگي دمنوش‌هاي نيوشا بر چه اساسي است؟

تبليغاتي كه در زمينه خواص دمنوش نيوشا براي لاغري انجام مي‌شود عموماً بر دو اساس استوار است. اول خاصيت ذاتي گياهاني كه در دمنوش‌ها استفاده مي‌شوند كه قبلاً ذكر شد. دوم نتايجي كه مصرف‌كنندگان اين دمنوش‌ها كسب كرده و رضايت خود را به نحوي انتشار داده‌اند.

چرا دمنوش‌هاي نيوشا در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها يافت نمي‌شود؟

نيوشا شركتي است كه محصولاتش را صرفاً از طريق شبكه فروش منحصر به فرد خود عرضه مي‌كند. اين شبكه شامل هزاران بازارياب آموزش ديده‌اي است كه مشتريان‌شان را مي‌شناسند و به آن‌ها متعهد و پاسخگو هستند. از آنجا كه محصولات اين شركت تماماً سلامت محور هستند، سياست شركت نيوشا مبني بر اين است كه محصولات صرفاً با انجام مشاوره توسط فرد آموزش‌ديده به فروش برسد نه به صورت صامت در قفسه‌هاي فروشگاه تا در صورت بروز هرگونه اشكال يا داشتن هرگونه سوال، خريدار بتواند مشكل را از شخص بازارياب پيگيري كند. همچنين طبق قوانين وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره فعاليت شركت‌هاي بازاريابي شبكه‌اي، اين شركت‌ها ملزم به عدم فروش محصولاتشان از طريق فروشگاه‌هاي فيزيكي هستند.

آيا شركت نيوشا براي لاغر شدن افراد تضمين مي‌دهد؟

محمد مكابر، كارشناس علوم و صنايع غذايي و نماينده مستقل فروش نيوشا در پاسخ به اين سوال مي‌گويد:

تضمين دادن براي محصولي كه جنبه سلامتي دارد، صرفاً فريب تبليغاتي است. چرا كه  قسمتي از اثربخشي همه محصولات سلامتي متعلق به درمانگر است، قسمتي متعلق به ماده درماني و قسمت بزرگي متعلق به شخص درمان‌شونده. حتي در مواردي كه بهترين پزشكان، عمل جراحي را با بهترين تجهيزات و به صورت فوق‌العاده موفق انجام مي‌دهند، اين مراقبت‌هاي پس از عمل درمان‌شونده است كه تكميل‌كننده درمان قطعي او است و در صورت عدم رعايت، كل روند درمان را با شكست مواجه خواهد كرد.

در مبحث لاغر شدن اين موضوع بسيار پر رنگ‌تر ظاهر مي‌شود. چراكه لاغر شدن يك پروسه زمان‌بر است و نياز به روحيه‌اي خستگي ناپذير و اراده‌اي محكم دارد. ماده موثر جهت افزايش سوخت‌و ساز بدن در برخي دمنوش‌هاي نيوشا موجود است؛ اما اينكه نظم در مصرف رعايت شود؛ ذهنيت مثبت نسبت به كاهش وزن وجود داشته باشد و به دستورالعمل‌هاي ارائه شده هنگام عرضه اين دمنوش‌ها عمل شود موضوعي است كه كاملاً به فرد متقاضي لاغري با دمنوش بستگي دارد تا آنجا كه مي توان گفت:

تمام افرادي كه با استفاده از دمنوش‌هاي نيوشا به تناسب اندام رسيده‌اند و تعداد آن‌ها نيز زياد است، همگي دستورالعمل‌ها را تماماً رعايت كرده‌اند.

نتايجي كه مصرف‌كنندگان دمنوش نيوشا براي لاغر شدن گرفته‌اند چگونه بوده است؟

اگر گريزي به صفحات مجازي خصوصاً اينستاگرام بزنيد و نيوشا را جستجو كنيد با تصاويري مواجه مي‌شويد كه نمايش‌دهنده قبل و بعد از استفاده از دمنوش‌هاي نيوشا است. در حال حاضر نيز بازاريابان كاملاً اين موضوع را حس مي‌كنند كه اكثر مشتريان جديد آن‌ها كساني هستند كه توسط افرادي معرفي شده‌اند كه از استفاده كردن از دمنوش‌هاي نيوشا رضايت داشته‌اند و اين خود نشان‌دهنده افزايش اقبال عمومي نسبت به مصرف دمنوش‌هايي است كه حداقل فايده آن‌ها رساندن تركيبات طبيعي و سلامت‌آفرين به بدن آنها است. امروزه تمام كساني كه به اين ايمان رسيده‌اند كه پيشگيري به مراتب بهتر، كم هزينه‌تر و راحت‌تر از درمان است تلاش مي‌كنند به طبيعت روي آورده و يكي از گزينه‌هاي حتمي آنان استفاده از دمنوش است.

چگونه مي توان دمنوش نيوشا را براي لاغر شدن سفارش داد؟

اگر تصميم خود را براي استفاده از دمنوش‌هاي نيوشا گرفته‌ايد بايد بدانيد كه سفارش دادن آن‌ها به راحتي نوشيدن يك فنجان دمنوش است!

كافي است سري به وب‌سايت http://paktanteb.com بزنيد و فرم مشاوره دمنوش لاغري نيوشا را در اين وب‌سايت پر كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيوشانيك | ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۴:۴۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

۱۴ روش رايگان كسب درآمد اينترنتي بدون سرمايه گذاري

امروزه كه پيدا كردن كار مقداري مشكل است كسب درآمد اينترنتي بدون سرمايه گذاري يكي از بهترين راه هايي است كه مي توانيد در پيش بگيريد. در اين مقاله ۱۴ روش رايگان كسب درآمد از اينترنت بدون هرگونه سرمايه گذاري عنوان شده است كه برخي از آنها به استثناء هزينه اتصال به اينترنت به هيچ هزينه ديگري نياز ندارد.

اگر بخواهيم برخي از شغل هاي سخت اينترنتي را نام ببريم يكي از آنها وبلاگ نويسي است به ويژه اگر كار روزانه اي نداشته باشيد. وبلاگ نويسي به زمان، صبر، عزم و اراده، نظم و استراترژي و قابليت خوب نوشتن نياز دارد. در اين شغل شما همواره بايد تلاش كنيد تا به كسب درآمد برسيد.

در ادامه روش هايي را به شما معرفي مي كنيم كه با توجه به زماني كه صرف مي كنيد و تلاشي كه انجام مي دهيد مي توانيد به درآمد معقول و مناسبي برسيد.

چگونه مي توان به كسب درآمد از اينترنت پرداخت؟

شايد صدها روش براي راه اندازي كسب و كار اينترنتي وجود داشته باشد از جمله: كسب درآمد از گوگل ادسنس، كسب درآمد كليكي، راه اندازي يك سايت كسب درآمد اينترنتي ، كسب درآمد از تلگرام و. . اما همواره توصيه هايي كه در اين زمينه وجود دارد و آن هم اين است كه در ابتدا از شغل هايي كه از شما درخواست سرمايه اوليه دارند شديدا دوري كنيد. به عنوان مثال از شما درخواست مي كنند فرمي را پر كنيد يا روي تبليغات كليك كنيد و مواردي از اين قبيل. ما فهرستي را تهيه كرديم كه به شما كمك مي كند تا روش هاي ساده كسب درآمد از اينترنت را فرا گيريد:

۱-خدمات نوشتن مقاله

اگر شما توانايي نوشتن مقاله اي جديد و توليد محتوايي جديد و خاص را داريد شك نكنيد كه به راحتي مي توانيد از طريق اينترنت به كسب درآمد برسيد زيرا هر طراح سايت اينترنتي و وبلاگ نويسي به دنبال مطالب جديد و منحصر به فرد براي وبلاگ ها و سايت هاي خود مي باشد. هر چند امروزه كلاهبرداران و دزدان اينترنتي زيادي هستند اما به راحتي مي توانيد در انجمن ها با نوشتن مقاله درآمد كسب كنيد.

اگر بخواهيم به در رابطه با هزينه ها صحبت كنيم بايد در جريان باشيد كه شما هيچ هزينه اي بجز اتصال به اينترنت پرداخت نخواهيد كرد و به ازاي هر مقاله اي كه مي نويسيد مي تواند حدود چند هزار تومان درآمد كسب كنيد. اين درآمد مي تواند با توجه به توافقاتي كه با كارفرما انجام مي دهيد متفاوت باشد.

۲نوشتن تحليل در مورد وب سايت ها و انتشار مطالب پولي

بايد بدانيد كه اگر وب سايت پرطرفداري داريد و ترافيك آن مناسب مي باشد مي توانيد براي آن يك پشتوانه ي مالي در نظر بگيريد و به ازاي آن در مورد اسپانسر مطالب در وب سايتتان بنويسيد. اين مسئله براي افرادي كه كانالي پر بازدديد در يوتيوب دارند بسيار صادق است.

براي كانال هاي يوتيوب مي توانيد با پيوستن رايگان به برخي برندها از پيشنهادات حمايتي آنان برخوردار شويد. اما بايد اين مسئله را به خاطر داشته باشيد كه تنها محصولات برتر، كسب و كارها و وب سايت ها را بررسي كنيد و اگر از سرويس هايbloger و wordpress استفاده مي كنيد، ميتوانيد بدون نياز به سرمايه گذاري، به كسب درآمد از اينترنت برسيد.

۳نوشتن پست مهمان براي مشتريان

ارسال پشت مهمان يكي ديگر از روش هايي است كه مي توانيد با استفاده از آن به كسب درآمد برسيد. اين روش مزاياي زيادي را براي شما به همراه دارد كه يكي از آنها به دست آوردن ترافيك، اعتبار و به رسميت شناخته شدن توسط موتورهاي جستجوي گوگول مي باشد. شما تنها با تصور كردن اينكه اگر توانايي ارسال پست مهمان طبق قوانين سايت ها را داشته باشيد تا چه ميزان مي توانيد در يك ماه درآمد كسب كنيد؟ مطمئنا مشتريان زيادي هستند كه براي اين موضوع حاضرند پول خرج كنند. امتحان كردن اين روش براي كسب درآمد خالي از لطف نيست.

۴بازاريابي وابسته يا همكاري در فروش

اين روش يكي از بهترين روش هايي است كه ميتواند به افراد كمك كند تا از طريق اينترنت به كسب درآمد برسند بدون اينكه نياز باشد سرمايه گذاري انجام دهند. اگر به دنبال كار در منزل بدون سرمايه گذاري هستيد اين روش، روش مناسبي است.در واقع در اين روش افراد مي توانند با استفاده از وب سايت خود و يا حتي با گسترش اكانت هاي رسانه هاي اجتماعي از قبيل توئيتر و فيسبوك به كسب درآمد اينترنتي بپردازند.

اگر ميخواهيد اطلاعات بيشتري در رابطه با اين شغل داشته باشيد بايد بدانيد كه بازاريابي وابسته به معناي ارتباط بين صاحب تبليغ، نويسنده و مشتري مي باشد كه در آن شما به عنوان نويسنده ايفاي نقش مي كنيد و تبليغي كه توسط صاحب آن به شما ارائه مي شود را منتشر مي كنيد و مشتركين خود را به سمت لينك محصول هدايت مي كنيد و در صورت خريد محصول توسط مشتركين، شما نيز كميسيوني قابل قبول دريافت مي كنيد.

۵خدمات ثبت نظر در وب سايت ها

بسياري از وبلاگ نويسيان در جريان نيستند كه كدام وب سايت ها اين قابليت را دارند كه به طور خودكار نظرات دريافتي را تاييد مي كنند را فراهم كنند. بايد بدانيد كه وب سايت هاي فراواني در اين زمينه وجود دارند كه به راحتي مي توانيد با تحقيق در اينترنت آن را پيدا كرده و ليست بزرگي از آن را تهيه كرده و از سرويس نظرگذاري براي ساير وب سايت ها استفاده كنيد.

يا به راحتي مي توانيد آن را براي فروش بگذاريد. براي يك متخصص سئو مايه مسرت و خوشحالي است كه بابت اين ليست ، هزينه بپردازد. مي توانيد براي فروش اين ليست ها ، از انجمن ها ( فروم ها ) استفاده كنيد.

۶تبديل شدن به يك كارگزار براي وب مسترها و صاحبان وبسايت ها

يكي از شغل هايي كه مي تواند بسيار براي كسب درآمد مفيد باشد اين است كه مي توانيد براي وب سايت هاي مختلف كساني را پيدا كنيد كه ميخواهند در آن وب سايت ها تبليغي به نمايش بگذارند و به ازاي هر تبليغي كه توسط شما معرفي مي شود مي توانيد كميسيوني دريافت كنيد.

كسب درآمد در منزل بدون سرمايه

بايد بدانيد كه براي انجام اين كار از اين قبيل انجمن ها بسيار زياد هستند و شما با پيوستن به آنها مي توانيد به طور كاملا رايگان به كسب درآمد برسيد. همچنين يكي ديگر از راه هاي مهم و پرطرفدار در كسب درآمد از اينترنت كمك به كساني است كه قصد فروش وب سايت و يا دامنه را دارند. اين يك تجارت بزرگ است كه به شما كمك مي كند تا با هر فروش مبلغ زيادي به جيب بزنيد.

۷- Google AdSense

اين روش يكي از قديمي ترين و بزرگترين شبكه هاي تبليغاتي در جهان مي باشد كه به شما اين امكان را مي دهد كه تبليغات مرتبط با محتواي وب سايت مورد نظر خود را منتشر كرده و سپس از طريق روش CPC درآمد شما را پرداخت مي كند. بايد بدانيد كه روش CPC مخفف روش هزينه در ازاي هر كليك (غير مجاز مي باشدt-Per-Click) است.

ميزان درآمدي كه از اين روش كسب مي كنيد به نويسنده يا همان مدير سايت بستگي دارد. همچنين بايد بدانيد كه اين روش يكي از ساده ترين روش هاي كسب درآمد از طريق اينترنت مي باشد چون Google AdSense نرخ پرداخت بسيار بالايي داشته و مديران ۶۸ درصد سهم را دريافت مي كنند.

۸نقد و بررسي محصولات

همانطور كه از نام اين روش پيداست شما بايد به نقد و بررسي دقيق محصولاتي كه در سايت قرار داده ايد بپردازيد و اكثرا توصيه مي كنند كه فقط محصولاتي كه در سايت موجود مي باشد را مورد بررسي قرار دهيد. در واقع اگر تبليغات شما درست و معقولانه باشد به اين معني است كه افراد بيشتري آن محصول را از طريق سايت شما خريداري كرده اند و نياز به يادآوري نيست كه شما مي توانيد به ازاي فروش هر محصول كميسيوني را دريافت كنيد.

۹محصولات خودتان را توليد كنيد و به فروش برسانيد

اگر شما جزء آن دسته از افرادي هستيد كه سرگرمي هاي زيادي داشته و ميتوانيد كارهاي خلاقانه زيادي توليد كنيد بايد بگويم كه از اين طريق هم مي توانيد كسب درآمد كنيد. شما به راحتي مي توانيد كارهاي خلاقانه خود را از طريق سايت خود به فروش برسانيد.

اگر با برنامه نويسي آشنايي داريد مي توانيد از او بخواهيد كه نرم افزاري بنويسيد تا به مردم اجازه دهد، محصول و يا كار شما را دانلود كرده و هزينه اي بابت آن پرداخت كنند. كارهاي بسياري در اين زمينه مي توان انجام داد اما قبل از آن بايد مطمئن باشيد كه كار خلاقانه شما طرفدار دارد يا خير.

۱۰يك كتاب الكترونيكي بنويسيد

امروزه نوشتن كتاب الكترونيكي مورد علاقه بسياري از افراد قرار گرفته است بهتر نيست شما هم شانس خود را امتحان كنيد و يك كتاب اكترونيكي در رابطه با هر موضوعي كه فكرش را مي كنيد بنويسيد؟

براي نوشتن كتاب الكترونيكي هر موضوعي را ميتوانيد مد نظر قرار دهيد حتي گردآوري وب سايت هاي قبلي و تبديل آنها به يك فايل PDF مي تواند يكي از راه هاي كسب درآمد باشد. بايد بدانيد كه امروزه چنين كاري توسط مشتركين و افرادي كه علاقه اي به خريد كتاب داشته باشند مورد توجه قرار خواهد گرفت.

۱۱بررسي ها و نظرسنجي ها

بسياري از شركت هاي معروف مقالات مختلفي طراحي مي كنند تا در مورد محصولي كه ارائه داده اند بازخورد كسب كنند. شما به راحتي مي توانيد يك نظرسنجي از سايت ها مختلف تهيه كرده و آن را در وب سايتتان به نمايش بگذاريد تا زماني كه مشتركين شما به آن پاسخ مي دهند شما به خاطر نمايش نظرسنجي در سايت هزينه دريافت مي كنيد. اين روش يكي از آسان ترين و قابل اعتماد ترين منابع كسب درآمد از اينترنت است.

۱۲ارائه خدمات

از طريق ارائه خدمات مي توانيد با توجه به تخصصي كه در زمينه خاص داريد، مشكلات افراد را به صورت آنلاين برطرف كنيد. همچنين شما مي توانيد با انتشار خدمات خود بر روي وب سايت مخاطبانتان را افزايش داده و درآمد منطقي كسب كنيد. به عنوان مثال شما يك گرافيست ماهر هستيد و ميخواهيد براي ديگران تبليغي طراحي كنيد. شما با قرار دادن بخش جداگانه اي در سايت مي توانيد اين خدمات را به مردم ارائه داده و درآمد كسب كنيد.

۱۳ميزباني يك وبينار

ميزباني يك كارگاه آنلاين زنده مي تواند همانند ساير روش هاي عنوان شده در كسب درامد آينترنتي موثر باشد. اگر سايت شما جزء آن دسته از سايت هايي است كه مخاطبان زيادي دارد و به دليل اينكه نميتوانند در كارگاه هاي آموزشي شركت كنند به راحتي مي توانيد ميزباني يك وبينار را بر عهده بگيريد.

به راحتي مي توانيد را دريافت هزينه به ازاي هر صندلي كسب درآمد كنيد و وقتي هزينه پرداخت شد به وي اجازه مي دهيد در كلاس شركت كند. اين روش مزيت هاي زيادي دارد كه يكي از آنها اين است كه راحتي مي توانيد با مخاطبان خود تعامل برقرار كرده و به تقويت و برطرف كردن باگ هاي موجود بپردازيد.

۱۴مشاوره

بسياري از افراد مشاوره را همانند يك وبينار مي دانند كه به صبحت يك شخص با شخص ديگر در اينترنت گفته مي شود. داشتن مخاطبان زياد به شما اين امكان را مي دهد كه به فكر كسب درآمد از اينترنت باشيد.

ممكن است مردم براي كارهاي مختلف از جمله طراحي وب سايت به مشاوره نياز داشته باشند اين مي تواند يك نكته مثبت براي شما بايد كه با ارائه دادن خدمات خود به او علاوه بر راهنمايي مي توانيد به كسب درآمد نيز بپردازيد.

در انتها توصيه مي كنيم براي اطلاعات بيشتر وارد سايت درآمد 724 daramad724.com شويد و از بقيه مقالات و بسته هاي آموزشي ما ديدن نماييد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيوشانيك | ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۸:۴۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

چگونه فناوري جديد عكاسي تاثير تبليغات را تا ۱۰ برابر مي افزايد؟

استوديو نماد، استوديوي حرفه‌اي عكاسي صنعتي، قصد دارد در اين مقاله شما را با تفاوت شيوه‌هاي عكاسي سنتي و مدرن و ميزان اثرگذاري آن‌ها بربيننده آشنا كند.

امروزه اهميت عكس برداري از محصول و خدمات براي ارائه‌ي آن در سايت، براي هيچ كس پوشيده نيست. تمام صفحات اينترنتي، سايت‌ها و كانال‌ها در حال ارائه ي تصاوير محصول خود هستند.

بنابراين تصويربرداري از محصول يك عامل مشترك بين رقباست و امتيازي به هيچ كدام از آن‌ها نمي‌بخشد.

پس علت تفاوت ميزان بازديد از سايت‌ها چيست؟

بنابر آمار، ميانگين مكث هربيننده روي هرعكس نهايتاً ۷ ثانيه است. به نظر مي‌رسد يكي از عوامل نشان‌دهنده ي تاثير عكس‌ها، زماني است كه بينندگان براي ديدن آن عكس صرف مي‌كنند. هرچه زماني كه بيننده براي بازديد از محصول شما صرف مي‌كند بيش‌تر باشد، فرصت شما براي معرفي محصول و خدمت‌تان بيش‌تر مي‌شود.

پس بايد در گام اول جذابيت بصري بيش‌تري به عكس بخشيد تا بازديدكننده را مشتاق نگه دارد. اما جذابيت فاكتور كافي نيست، معرفي محصول بايد علاوه بر برخورداري از جذابيت، آنقدر كامل و قابل اعتماد باشد كه مشتري بتواند از شناخت محصول اطمينان حاصل كند.

جالب است بدانيد فناوري عكاسي مدرن تصاويري فراهم مي‌كند كه با فراهم كردن هردو فاكتور جذابيت و معرفي، مكث بيننده روي عكس را بين ۵ تا ۱۰برابر بيش‌تر مي‌كند.

تكنيك‌ها و برنامه‌هاي جديد عكاسي به شما امكان مي‌دهند كه با استفاده از فناوري‌هايي مانند ساخت تور مجازي و عكاسي ۳۶۰ درجه، مخاطب را با تصوير سه بعدي فضا و محصول خود مواجه كنيد.‌ اينگونه، شما مي‌توانيد توقع داشته باشيد بازديد بيننده از يك عكس، به اندازه‌اي نزديك به بازديد از محصول واقعي و سه بعدي زمان ببرد. از طرفي، مشتري پس از مواجهه با برخورد مدرن شما با محصول و تجارت، با آگاهي از به روز بودن شما، به پيشنهادات‌تان نيز اعتماد بيش‌تري خواهد كرد.

در واقع شما چند برابر هزينه‌اي كه براي تبليغات صرف مي‌كنيد، زمان براي معرفي خود به مخاطب مي‌خريد.

در اين فرصت، مخاطب مي‌تواند با كمك عكس هاي ۳۶۰ درجه، تمام ابعاد محصول را ببيند و از اندازه و كيفيت آن اطمينان بيش‌تري حاصل كند.

جالب است بدانيد بينندگان، عكس‌هاي ۳۶۰ درجه را دوبرابر بيش‌تر از عكس‌هاي معمولي با ديگران به اشتراك مي‌گذارند.

همين طور تور مجازي به شما كمك مي‌كند مخاطب را بدون طي كردن مسافت، به فضاي كار خود بياوريد و او را با موقعيت مورد نظرش روبرو كنيد. مثلاً محيط فروشگاه، هتل، خانه يا ماشين را براي او مجسم كنيد.

فكر مي‌كنيد چرا سايت‌هايي كه از تور مجازي استفاده مي‌كنند روزانه تا سقف ۵ _۶ ميليون بيننده نيز دريافت مي‌كنند؟

با توجه به در دسترس بودن چنين عكسي در تمام جهان، مخاطب مي‌تواند بدون صرف وقت براي مراجعه ي حضوري، در مورد خريداري محصول تصميم‌گيري كند. اين يعني يك معامله برد-برد در جهان معاصر. همچنين بازديد از يك خانه ي در معرض فروش توسط تور مجازي هميشه ممكن است، و خانه هميشه در مرتب ترين و زيباترين حالت خود به چشم مخاطب مي‌رسد، اين در حالي است كه بازديد حضوري از خانه هماهنگي‌هاي بسياري مي‌طلبد و بعد از جلب نظر مشتري انجام مي‌شود. در حالي كه با ارائه كردن تور مجازي مي‌توان قبل از جلب كردن نظر مثبت مشتري، خانه را براي او نمايش داد و اطمينانش را به دست آورد.

در مجموع، ورود به عرصه ي تجارت الكترونيك امروزه تعيين كننده ميزان شناخته شدن شما توسط مخاطب محصول است و تفاوت كيفيت ارائه ي محصول شما در فضاي الكترونيك است كه مي‌تواند امتيازي براي شما نسبت به رقبايتان ايجاد كند.

همانطور كه مشتري در فضاي حقيقي، به چشمان خودش بيش‌تر از توضيح فروشنده اعتماد مي‌كند، در فضاي مجازي هم ديدن تصوير با كيفيتي از محصول براي او اولويت خواهد داشت.

اما براي تهيه ي چنين عكس‌هايي از كجا بايد شروع كرد؟

مسلماً بردوش گرفتن مراحل تهيه ي چنين عكس‌هايي براي شما به مراتب پيچيده‌تر از يك متخصص عكاسي است. هزينه خريد دوربين، خريد نرم‌افزار و يادگيري مهارت تهيه عكس از سويي شما را با مشكل مواجه خواهد كرد و از طرفي عدم آشنايي با ترفندهاي بازاريابي، ممكن است عكس‌هاي شما را از دسترس بيننده دور نگه دارد.

پيشنهاد استوديو نماد به شما اين است كه اگر مي‌خواهيد محصول‌تان چند برابر بيش‌تر ديده شود و پيش از مراجعه ي حضوري مشتري، اعتمادش را جلب كنيد به فكر استفاده از فناوري‌هاي جديد عكاسي باشيد و با يك شركت عكاسي صنعتي همكاري كنيد.


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيوشانيك | ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۷:۳۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

مركز فوق تخصصي گوارش كودكان

اولين و تنها مركز فوق تخصصي گوارش كودكان در ايران با مديريت دكتر عزيزالله يوسفيفوق تخصص گوارش كودكان از دانشگاه علوم پزشكي تهران و داراي بورد فوق تخصصي بيماري هاري گوارش وكبد ،

با تجهيزات كامل و به روز دنيا در سال ۹۴ در تهران افتتاح گرديددر اين مركز خدماتي مانند– بررسي بيماري هاي گوارشي و كبدي كودكان– بررسي و درمان يبوست كودكان– بررسي و درمان درد مزمن كبدي– آندوسكوپي و كولونوسكوپي با بيهوشي براي كودكان– تست اورآز تنفسي با كربن ۱۳-آنوركتال مانومتري– تست هيدروژن تنفسيتوسط فوق تخصص گوارش كودكان صورت مي گيرد. كه نتيجه كار بسيار با كيفيت تر از انجام اين تست ها توسط كارشناس مي باشد.و همچنين مشاوره تغذيه كودكان در اين مركز توسط متخصص تغذيه براي كودكاني كه بعلت مشكلات گوارشي نمي توانند رژيم غذايي نرمالي را داشته باشند ارايه مي گرددآدرس مركز فوق تخصصي گوارش كودكان در تهران -خيابان جمالزاده شمالي بالاتر از بلوار كشاورز نبش بن بيت سرو پلاك ۱ ط ۲ واحد ۳ واقع شده استجهت تعيين نوبت ويزيت در روزهاي شنبه الي ۵شنبه ساعت ۳ بعد از ظهر الي ۹ شب مي توانيدبا تلفن تماس :۰۲۱۶۶۱۲۶۱۸۷- ۰۹۳۷۸۲۰۶۱۷۵ – ۰۹۳۷۸۲۰۶۱۵۵ صبح ها ۱۰ الي ۱ بعد از ظهر و عصر ها :۳ الي ۹ شب تماس حاصل فرماييد


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيوشانيك | ۲۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۵:۵۳ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

كاربردهاي دوربين حرارتي (thermal camera applications)

دوربين حرارتي چيست؟

آناليز ترموگرافي (ترموويژن) كه به نامهاي گرمانگاري، ترموويژن و تصويربرداري حرارتي نيز شناخته مي شود، تكنيك مهمي است كه دامنه كاربردهاي آن بسيار گسترده و فراتر از بحث مراقبت وضعيت (CM) تجهيزات و ماشين آلات است. با استفاده از دوربين هاي ترموگرافي كليه عيوبي كه منجر به تغيير در الگوي توزيع دماي سطحي مي شوند، قابل شناسايي خواهند بود.

كاربرد دوربين ترموگرافي (ترمو ويژن) در برق قدرت

۱. چك كردن عايق ها

۲. برسي افزايش دما در اتصالات محوري

۳. برسي گرماي بيش از حد در اتصالات

۴. اختلال در اتصلات شبكه برق

۵. پست هاي برق (ترانسفورماتورها، سيستم خنك كاري، تب چنجرها، اتصالات، رله ها و بريكرها)

۶. برسي تمام عيوبي كه با افزايش دما همراه باشند

يكي از دستگاه هاي تست تجهيزات در پست هاي انتقال و فوق توزيع ابزاري است بنام ترموويژن . اين دستگاه در شكل هاي مختلف و عملكرد گوناگون ، كاربردي مشابه دارد كه به آن مي پردازيم .

امروزه با توجه به نياز مبرم به برق و حداقل رساندن قطعي هاي ناخواسته و رضايت مندي مشتركان و پايداري سيستم برق و حس اعتماد مشتريان به جريان و روند مطمئن در سيستم برق رساني برنامه هاي پيشگيرانه اي تنظيم مي گردد كه با تست و بررسي تجهيزات از صحت عملكرد آنها مطمئن ميشويم . با توجه به اينكه بسياري از قطعي هاي ناخواسته مربوط به اتصالات و جمپر ها وكابلها و كلمپ هاي متصل به تجهيزات است لذا ايجاب مي كند كه عليرغم بررسي چشمي و سرويس و آچار كشي اين نوع اتصالات از دستگاه ترموويژن جهت بررسي مقدار دماي آن تجهيز نيز آگاه شويم . با توجه به اينكه اگر اتصالي ، ضعيف باشد ، طبق قانون اهم ، مقاومت درآن نقطه زياد شده و ايجاد حرارت و گرما ميكند و در نهايت موجب ذوب شدگي و باز شدن اتصال ميشود .

دوربين ترموويژن با بررسي امواج مادون قرمز ساطع شده از تجهيزات ، نقاط داغ را شناسايي كرده و نمايش ميدهد و اين يكي از مزيت هاي عمده اين دستگاه است كه بدون قطع تجهيزات و عدم اتصال به وسيله خاصي با قرائت ميزان دماي آن نقطه و مقايسه با دماي محيط و شرايط مي توان ميزان اهميت نقطه مورد بررسي را سنجيد و جهت رفع عيب آن طبق يك برنامه از پيش تعيين شده اقدام نمود و از قطعي هاي احتمالي بخصوص در زمان پيك بار جلوگيري بعمل آورد .ضمن اينكه بعد از رفع عيب نيز ميتوان به بررسي پرداخت و از رفع عيب تجهيز اطمينان حاصل نمود .

در استفاده از اين دستگاه بايد دقت نمود تا نقاط گرم را به اشتباه شناسايي نكنيم . مثلاً وجود حرارت در سيم پيچ ترانس امري بديهي است و يا با روشن بودن يك هيتري در تابلو محوطه پست ، فرض را بر وجود اتصالي مدارات نگذاريم بهترين زمان براي انجام اين بازيد حدود غروب آفتاب است كه ميزان گرماي آن بر تجهيزات كمتر شده و نور اضافي روز مانع ديد دقيق حرارت بروي دستگاه نميشود .در شكل نمايش داده شده ميزان دماي بروي كامپ هاي متصل به سر ترانسهاي جريان به نسبت بالا بوده كه بايد طي برنامه زمانبندي شده نسبت به رفع آن اقدام گردد .

دوربين هاي ترموويژن بسيار سبك و با كارايي بالا توليد ميشوند كه با استفاده دوره اي از آن در پست هاي برق درصد بالايي از عيوبي كه رخ خواهند داد را ميتوان پيشگيري نمود حتي در بعضي از شركتهاي توزيع در استانهاي بزرگ كشورمان نيز از اين دستگاه استفاده مي گردد كه بسيار با استقبال مواجه بوده است .

در بسياري از موارد ديده شده كه حتي با سفت بودن اتصالات باز هم نقاطي با حرارت بالا داشته ايم كه با بررسي مجدد و انجام تست مقاومت اهمي مشاهده ميشود كه به دليل خوب ننشتن اتصالات بروي هم ( به دليل دفرمه بودن و يا قالب گيري بد آلات اتصال ) اين نقاط داغ پديدار ميشوند

كاربرد دوربين ترموگرافي (ترموويژن) در بازرسي مدارات الكتريكي

۱. برسي گرم شدن زياد از حد چيپ هاي مدارات الكتريكي

۲. چك كردن دماي بردهاي الكتريكي (PCB)

۳. و ...

كاربرد دوربين ترموگرافي (ترموويژن) در بازرسي ساختمان ها

۱. پيدا كردن حفره در ديوار ساختمان ها

۲. يافتن لوله بخاري درون ديوار ها

۳. يافتن نشتي هاي درون ديوار و زير زمين

۴. بررسي تلفات حرارتي در ساختمان ها

كاربرد دوربين ترموگرافي (ترموويژن) كارخانجات

۱. بررسي گرفتگي لوله هاي بخار و لوله هاي هيدروليك و پنيوماتيك

۲. بازرسي و چك كردن آلودگي ها و ناخالصي ها

۳. بررسي دماي ماشين آلات گوناگون، ياتاقان ها، كوپلينگ ها (بسياري از عيوب با افزايش دما مي باشند)

۴. كنترل ماشينهاي فرز و CNC

۵. وضعيت عايق، ولوها، تله هاي بخار، تشخيص ساييدگي و خوردگي لوله ها

كاربرد دوربين ترموگرافي (ترموويژن) در صنايع خودرو سازي

۱. آناليز بازده تاير

۲. برسي دماي قطعات داخلي خودرو

۳. بررسي سلامت سيستم خنك كاري آبي

۴. بررسي شرايط كندانسور هوا و سلامت رادياتور

۵. و ...

كاربرد دوربين ترموگرافي (ترموويژن) در فرودگاه ها

۱. كنترل در محوطه فرودگاه با استفاده از دوربين هاي ديد در شب (با استفاده از اشعه مادون قرمز)

۲. ديد باني و مراقبت در مكانهاي عمومي و سالن انتظار

۳. چك كردن دماي بدن افراد در فرودگاه جهت جلوگيري از ورود افراد مبتلا به آنفولانزا (داشتن تب)

۴. چك كردن بدنه و تاير هواپيما قبل از پرواز كردن

كاربرد دوربين ترموگرافي (ترموويژن) در آتش نشاني

۱. بررسي و يافتن افراد داخل اتاقها

۲. يافتن و نجات افراد كه در ميان دود مخفي شده اند

۳. و ...

كاربرد دوربين ترموگرافي (ترموويژن) در كارخانه هاي ذوب فولاد

۱. دماي فولاد در حال ذوب

۲. تست دماي شمش فولاد

۳. بررسي دماي پاتيل ذوب

۴. و ...

كاربرد دوربين ترموگرافي در زمينه هاي نفت و گاز

۱. بررسي سطح سيال در مخزن

۲. تست لوله هاي نفت در زير زمين

۳. بررسي خطوط انتقال نفت

۴. و ...

كاربرد دوربين ترموگرافي (ترموويژن) در قطار و ترن ها

۱. بررسي سلامت رله ها

۲. بررسي دماي چرخ ها

۳. بررسي دماي ترانسفورم ها

۴. بررسي دماي كمپرسورهاي هوا

۵. و ...

كاربردهاي ديگر

۱. بررسي ترافيك و جاده ها

۲. تعميرات و نگهداري تجهيزات

۳. پروسه ساخت كاغذ

۴. رانندگي ايمن در شب

۵. بررسي صافي سطوح

۶. استفاده در زيست شناسي و تشخيص سرطان ها

۷. تحت نظارت داشتن مرز كشور ها با استفاده از دوربين هاي ديد در شب

۸. كنترل افراد در كنار دريا در شب


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيوشانيك | ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۷:۰۵ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |

دمنوش نيوشا

فروشگاه آنلاين پاك تن طب، به عنوان عرضه كننده ي محصولات غذايي، دارويي و بهداشتي سالم و مناسب براي سلامت تن و روان، به صورت مستقيم اقدام به عرضه محصولات شركت نيوشا نيك از جمله دمنوش نيوشا، چاي نيوشا، قهوه نيوشا و ... نموده است. 

دمنوش-نيوشا.jpg

محصولات عرضه شده در فروشگاه انلاين پاك تن طب عبارتند از:

چاي ترش كيسه اي نيوشا

چاي خالص كيسه اي نيوشا (لفاف آلومينيومي)

هات چاكلت كلاسيك 20 عددي نيوشا

چاي ليمو كيسه اي نيوشا

چاي ارل گري كيسه اي نيوشا

هات چاكلت دارك نيوشا

چاي سبز كيسه اي نيوشا

چاي به ليمو كيسه اي نيوشا

چاي پرتقالي كيسه اي نيوشا

چاي آلوورا و عسل كيسه اي نيوشا

چاي معطر تمشك آبي كيسه اي نيوشا

چاي نعناع فلفلي كيسه اي نيوشا

چاي بهارنارنج كيسه اي نيوشا

چاي جنسينگ و عسل كيسه اي نيوشا

چاي كرن بري كيسه اي نيوشا

چاي گزنه و برگ زيتون كيسه اي نيوشا

چاي رزماري و گل محمدي كيسه اي نيوشا

چاي بادرنجبويه كيسه اي نيوشا

چاي وانيل كيسه اي نيوشا

چاي زنجبيل كيسه اي نيوشا

چاي توت فرنگي كيسه اي نيوشا

چاي دارچين كيسه اي نيوشا

چاي زعفراني كيسه اي نيوشا

چاي كيسه اي 25 عددي نيوشا

چاي نعنا كيسه اي نيوشا

چاي آلبالويي كيسه اي نيوشا

چاي سيب ترش كيسه اي نيوشا

كافي ميكس اكسكلوسيو 20 عددي نيوشا

دمنوش مثلثي معجون رويايي نيوشا

چاي هل كيسه اي نيوشا

چاي ارتدكس ارل گري 450 گرمي نيوشا

دمنوش مثلثي حس خوب زندگي نيوشا

مخلوط چاي سبز و نعناع فلفلي كيسه اي مثلثي نيوشا

كافي ميكس 2 در 1 بدون شكر نيوشا

دمنوش مثلثي به نيوشا

دمنوش مثلثي راز سلامتي نيوشا

دمنوش ريزميوه هاي قرمز نيوشا

كافي ميكس 2 در 1 خامه نيوشا

چاي سبز 350 گرمي دوي پك

چاي ماسالا نيوشا

چاي سياه گرد (CTC) نيوشا

چاي ويژه نيوشا

چاي ماسالا نيوشا

دمنوش مخلوط ميوه هاي استوايي نيوشا

چاي شكسته آسام و سيلان نيوشا

چاي سفيد نيوشا

چاي اصيل ايراني دوي پك نيوشا

دمنوش گل گاوزبان به ليمو زيرفون سنبل الطيب كيسه اي نيوشا

چاي خالص سي تي سي 160 عددي نيوشا (لفاف كاغذي)

دمنوش مثلثي رويبوس نيوشا

جعبه لوكس پذيرايي صورتي

جعبه لوكس پذيرايي نارنجي

چاي اصيل ايراني 20 عددي دوي پك نيوشا

چاي سياه شكسته و دارجيلينگ مثلثي نيوشا

چاي ارتدكس ارل گري 450 گرمي دوي پك نيوشا

خريد-اينترنتي-دمنوش-نيوشا.jpg

دمنوش هاي نيوشا داراي اثرات فوق العاده اي مانند آرام كننده ي اعصاب، آرامش اعصاب، آرامش معده، آنتي اكسيدان، ادرار آور، استحكام دندان ها، افزايش انرژي و مقاومت بدن، افزايش ترشح صفرا، افزايش شير مادران، افزايش قدرت باروري، افزايش ميل جنسي، افزايش نشاط و انرژي، التيام بخش عملكرد مجاري تنفسي و ريه، التيام دردهاي آرتروز، بر طرف كننده تپش قلب، بهبود اختلالات حركتي ،بهبود افسردگي ،بهبود بينايي ، بهبود تنفس ، بهبود تنفس بدبو ، بهبود حافظه ، بهبود خواب ، بهبود روحيه و ضد اضطراب ، بهبود زخم معده ، بهبود سرفه ، بهبود سرماخوردگي ، بهبود سندروم روده ي تحريك پذير (IBS) ، بهبود ضربان نامنظم قلب ، بهبود عملكرد تيروئيد ، بهبود عملكرد جنسي ، بهبود عملكرد دستگاه ، گوارش ، بهبود عملكرد روده ، بهبود عملكرد عصبي- شناختي ، بهبود عملكرد قلب و عروق ، بهبود عملكرد كبد ، بهبود عملكرد كليه ، بهبود عملكرد مجاري ادراري ، بهبود عملكرد معده ، بهبود عملكرد مغز ، بهبود عملكرد مفاصل و ماهيچه ها ، بهبود كيفيت خواب ، بهبود ميگرن 

پيشگيري از سرطان ، ترميم زخم ، ترميم و جلوگيري از پيري پوست ، تسريع كننده كاهش ، وزن ، تقويت استخوان ها ، تنظيم فشار خون ، تنظيم قند خون ، جلوگيري از بيماري لثه ، جلوگيري از فعاليت ويروس HIV ، حفاظت از دندان ها ، درمان سرماخوردگي و سرفه ، رمان سنگ كليه ، رفع اسپاسم عضلاني ، رفع التهاب و مقابله با روماتيسم ، رفع انقباض ماهيچه هستند. 

شما ميتوانيد جهت خريد اينترنتي دمنوش نيوشا و مشاهده قيمت دمنوش لاغري نيوشا از فروشگاه آنلاين پاك تن طب ديدن فرماييد. 


ادامه مطلب
نوشته شده توسط نيوشانيك | ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۵:۴۶ | آرشيو نظرات (0) :موضوع |